פתיחת סתימות

סתימות הן גורם משבש שיגרת חיים בכל מקום בו הן מתרחשות.

  • סתימה בכיור? לא תוכלו לשטוף פנים וידיים.
  • סתימה באמבטיה? לא תוכלו להתקלח.
  • סתימה בשירותים? לא תוכלו "להתפנות".

סתימות נוצרות מסיבות שונות ובדרגות קושי סתימה שונות אחת מהשניה ועל כן פתיחת סתימות אפשרית לעתים בצורה עצמאית אך במקרים רבים אחרים מוטב שתתבצע על ידי אינסטלטור מנוסה עם ציוד מקצועי ומבלי שייגרם נזק נוסף על הקיים.

פתיחת סתימות בכוחות עצמכם אפשרית אם יש ברשותכם פומפה ו\או נוזל לפתיחת סתימות. שילוב של השניים יעזור בפתיחה של סתימה קלה יחסית ו\או כזו המתרחשת קרוב לפתח הניקוז ולא בעומק הצינור עצמו.

כאשר מדובר בסתימה עמוקה או של גורם גדול ו\או קשה הגורם להיווצרות שלה, רצוי כי את הטיפול בבעיה יבצע אינסטלטור. לאינסטלטור מקצועי יש ציוד המאפשר לו לזהות במהרה את מיקום הסתימה ואת הגורם לה. בדרך זו קל יותר להחליט אילו אמצעים יהיו היעילים ביותר לפתיחה מהירה ומוצלחת של הסתימה.

פתיחת סתימות על ידי אינסטלטור תבוצע במרבית המיקרים באמצעות החדרה של משחולת לעומק הצנרת ודחיפה או לכידה ומשיכה של הגורם המפריע וגורם לסתימה. אמצעי נוסף ולעתים משולב עם זה הקודם הוא באמצעות נוזל כימי המיועד לכך, כזה שהוא מרוכז הרבה יותר מהנוזל הבסיסי שאולי רכשתם בסופר השכונתי. הנוזל ממיס את הגורם המגיע עימו במגע, אותו אחד הגורם לסתימה, וכך היא נפתחת.

במיקרים קיצוניים ישתמש האינסטלטור בביובית בעלת כח שאיבה רב, המתחברת עם צינור אל הצנרת הסתומה ומבצעת שאיבה חזקה של כל מה שמצוי בתוכה ועלול לגרום לסתימה שלה.

פרטים ליצירת קשר

נייד: 050-5347847

אימייל:

מודיעין

 

לקבלת הצעה מיוחדת