טיפים באינסטלציה

אחת המערכות הכי פעילות בכל בית מגורים (וגם בבתי עסק ומשרדים) הן מערכות האינסטלציה בהן אנו עושים שימוש לשטיפה, רחצה או עשיית צרכים וכדומה. על מנת שמערכות אינסטלציה אלו יעבדו בצורה תקינה ולאורך זמן רב, ללא צורך בביקור אינסטלטור, רצוי לנהוג בהן בצורה נכונה. על מנת לעזור לכם ללמוד כיצד ניתן להשתמש במערכות הללו בצורה טובה יותר ריכזנו מספר טיפים מאינסטלטורים מובילים.

טיפים באינסטלציה:

ý     אין להשליך תחבושות, צמר גפן או מגבונים לחים לשירותים. גם אם היצרן מציין כי הדבר מותר מומלץ להימנע מכך שכן הצטברות של אלו היא הגורם המרכזי לסתימה בשירותים.

ý     סנן מים הוא הדרך היעילה ביתר למניעת אבנית ולכן חובה להתקין סנן שכזה בכל ברז שימושי בביתכם.

ý     אם מתכוונים להיעדר מהבית לתקופה ארוכה (של יותר ממספר ימים בודדים) רצוי ליסגור את הברז הראשי (השיבר) על מנת להקטין את הסבירות לפיצוצים בצנרת או לנזילת מים בלתי צפויה בזמן ההיעדרות.

ý     במידה ויש נזילה קלה בחיבור שבין הצנרת לקיר, ניתן לנסות ולאטום את הנזילה באמצעות סיליקון שניתן לרכוש בכל חנות כלי עבודה ומוצרים לבית.

ý     סתימה בכיור היא במרבית המיקרים עקב פריטים שונים שניתקעו בסיפון שמחבר בין הצנרת לכיור. רצוי לפתוח אותו (מעל דלי ריק) ויש סבירות גבוהה שהבעיה תיפטר במקום.

ý     שפיכה של מים רותחים, אפשרי בשילוב עם מלח גס, פעם בשבוע אל תוך כל הכיורים בבית תעזור לשחרר את הצנרת שלהם ולמנוע או לעקב כל סתימה אפשרית.

ý     רשת סינון על פתחי הניקוז יעילה ביותר במניעה של כניסת ליכלוך ושאריות מיותרות אל הצנרת ובמניעה של סתימות עקב כך.

פרטים ליצירת קשר

נייד: 050-5347847

אימייל:

מודיעין

 

לקבלת הצעה מיוחדת