התקנת כלים סניטריים

כלים סניטריים מהווים חלק חשוב בכל בית שכן השימוש בהם הוא במרבית המקרים על בסיס יומי וכחלק משגרת החיים השוטפת של הבית. על כן התקנת כלים סניטריים בבית רצוי שתהיה על ידי בעל מקצוע עם ידע וניסיון בתחום זה.

התקנת כלים סניטריים כוללת בתוכה:

אסלות: אסלה לשירותים היא מוצר בסיסי בכל בית ובעוד שבעבר מרבית הבתים כללו אסלות ומתקני ניאגרה בסיסיים וסטנדרטים בצבע לבן, הרי שכיום מדובר על קשת גוונים רחבה יותר ובעיקר על מעבר להתקנה מודרנית של אסלה תלויה ושל ניאגרה סמויה. אלו מאפשרים חסכון רב בשטח חדר השירותים או חדר האמבטיה בה הם ממוקמים וכל מטר פנוי בבית הרי זה מבורך.

כיור מטבח: גם כאן יש גיוון וחדשנות וכבר אין מדובר בכיור סטנדרטי המשתלב עם משטח השיש שרכשתם לבית אלא באפשרות של כיור כפול או כזה הכולל בתוכו ברז מעוצב וגבוה שניתן לשימוש גם כ"דוש" או תוספת של יחידת "דוש" שכזאת בנפרד.
כמו כן רבים מפרידים את הכיור כיום לכזה כפול, אם מטעמי נוחות בשימוש (האחד לכלים מלוכלכים והשני לכאלו שכרגע שוטפים) או מטעמי דת (בשר וחלב).

אמבטיה: בבתים רבים כבר אין מדובר בגיגית סטנדרטית בצבע לבן או בז' שנועדה לאפשר לבעל הבית להתרחץ בעמידה או בשכיבה בתוכה, אלא במערכות מתקדמות של ג'קוזי או ביחידות אמבט בעיצובים מיוחדים עם משטח ישיבה בצד שמתחת ל"דוש", חלון איטום שקוף במקום וילון הפלסטיק הוותיק ובעיקר ברזים ומזלפי מים בעיצובים מודרניים ובגדלים שונים.

אל אלו מתווספים כלים סניטריים רבים אך כל אלו דורשים בדיקה לעומק, התייעצות עם בעל מקצוע בתחום ובעיקר התאמה לצרכים ולרצונות שלכם מבחינה עיצובית.

מעוניינים להתקין כללים סניטריים? התקשרו עכשיו 050-5347847

סגירת תפריט