שיפוץ חדרי אמבטיה

אחד החדרים היותר מושקעים בכל בית כיום הוא זה של חדר האמבטיה וכאשר אנו מחליטים על שיפוץ חדר אמבטיה אנו בדרך כלל מתכוונים לשיפוץ כולל של החדר והפיכתו למודרני ושימושי יותר עבורנו.
אם החלטתם על שיפוץ שכזה רצוי להיות מודעים למספר נקודות מפתח בשיפוץ חדר אמבטיה:

אינסטלציה וצנרת: הבסיס והתשתית של כל חדר אמבטיה הוא מערכת המים והביוב שיש בה וחשוב לחדש את המערכת כולה ובטח אם מדובר בצנרת בת 20 שנים או יותר. צנרת חדישה בעלת 3 שכבות בידוד היא המומלצת כיום.

ריצוף וחיפוייש להחליף את כל האריחים בחדשים וכך גם את המרצפות בחדר האמבטיה.
חשוב לאטום את המרווחים בין כל אלו באמצעות רובה ולוודא כי המרווחים אחידים ואטומים כראוי.

צביעהכאשר צובעים את קירות חדר האמבטיה יש להשתמש בצבע המיועד מראש לחדר שכזה ובעל חומר נוגד עובש ופטריות למניעה של בעיות עתידיות.

שירותיםבמידה ויש שירותים בחדר האמבטיה המשופץ, מומלץ להתקין אסלה תלויה המחוברת ישירות לקיר וללא תחתית. הדבר מקל על ניקיון האזור. כמו כן שהניאגרה תהיה סמויה בקיר ובכך ייחסך מקום ורעש הורדת המים.

בידוד מתחם רחצה: בין אם מדובר על אמבטיה ומקלחת יחדיו או שתי יחידות שכנות, רצוי ליצור הפרדה באמצעות קיר זכוכית מחוסמת שקוף ולא לחזור להשתמש בוילון פלסטיק מיושן שאינו אטום נזילת מים כראוי אל רצפת החדר.

חשוב לשכור לשם כך צוות מקצועי המנוסה בשיפוץ חדרי אמבטיה ויכול להציע הצעות שימושיות עבורכם לניצול נכון ויעיל של חדר האמבטיה החדשה.

מעוניינים לשפץ את חדר האמבטיה שלכם? פנו אלינו עוד היום במס' 050-53477847

סגירת תפריט